Bilety 10 zł. Początek sprzedaży od środy, 8 lutego. Sprzedaż biletów w kasie MCK, od środy do niedzieli w godz. 14.30-19.00.

Zapraszamy dzieci w sobotę, 4 marca o godz. 16 do sali widowiskowo-kinowej na interaktywny spektakl muzyczny ,,Zielony Kopciuszek” w wykonaniu Teatru Kultureska.

Spektakl dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały. Przedstawienie ma charakter bajki o tematyce ekologicznej – przypomina najmłodszym jak ważny jest szacunek wobec przyrody, a także uczy jak o nią dbać. Dzięki baśniowej atmosferze, barwnym kostiumom i scenografii gwarantuje niezapomniane przeżycia teatralne.
Okrutny los skazał Kopciuszka na mieszkanie z macochą i dwójką brzydkich sióstr. Dobra bohaterka nie rezygnuje jednak z marzeń. Zawsze przecież może liczyć na wsparcie zabawnych przyjaciół – Motylka Emilki i Szczurka Burka. Staną oni na wysokości zadania, by wszystko potoczyło się jak w bajce – magiczna przemiana w księżniczkę pozwoli Kopciuszkowi dotrzeć na bal, na którym spotka wymarzonego księcia. Zgodnie jednak z treścią bajki o Kopciuszku, czar pryska o północy. Dlaczego? Bo królewicz okazuje się Księciem von Bałaganem, który nie dba o przyrodę. Kopciuszek nie chce żyć w królestwie, nad którym unosi się smog, a ludzie nie segregują śmieci. Jak odnaleźć drogę do serca Kopciuszka, rozkochanego w czystej naturze? Wraz z dziećmi Książe będzie poszukiwał odpowiedzi na to pytanie.

,,Zielony Kopciuszek” – sobota z teatrem dla dzieci

| kategorii |
About The Author
-