UWAGA! 14 i 28 marca oraz 4 i 18 kwietnia wykłady odwołane!!!

Poniżej publikujemy list Krystyny Lewkowicz, Przewodniczącej Komisji Dialogu Społecznego ds. UTW.

Drodzy Słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku, Wykładowcy, Delegaci Obywatelskiego Parlamentu Seniorów, Przyjaciele Sytuacja epidemiologicza spowolniła nasze życie i wielu z nas skazała na odosobnienie.
Wiem jak destruktywne dla psychiki aktywnego człowieka jest pozbawienie kontaktów z innymi ludźmi, a tym bardziej zamknięcie w czterech ścianach domu, zwłaszcza dla osób mieszkających samotnie.
Miejmy jednak wspólnie nadzieję, że to stan tymczasowy, a niedogodności dnia codziennego mają służyć zahamowaniu rozprzestrzeniania się śmiertelnego wirusa, a więc naszemu bezpieczeństwu i zdrowiu.
Dlatego przestrzegajmy zaleceń i nie wychodźmy z domu jeśli nie jest to absolutnie konieczne. Osoby przebywające na kwarantannie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, postaramy się w miarę możliwości pomóc.
Zaglądajcie na nasze strony www.sgh.waw.pl oraz www.fundacjaoputw.pl, bo zamieszczamy tam:
1/ elektroniczną wersję wydawnictwa pt. „44 lata ruchu UTW w Polsce”,
2/ Panoramę UTW SGH nr 1/2020, z m.in. bardzo ciekawą polemiką nt. języka polskiego,
3/ Poradnik Cyberbezpieczeństwo seniorów ( i nie tylko ) w sieci, a w nim m.in. Dekalog pożyczkobiorcy,
4/ komunikaty, porady oraz nasze wewnętrzne „telefony alarmowe” na wypadek gdybyście potrzebowali informacji, pomocy, czy chociażby rozmowy.
Na serwerze naszej telewizji senioralnej TV60+ znajdziecie też filmy z ważnych wydarzeń senioralnych, które warto sobie w dobie kryzysu spotkań towarzyskich przypomnieć.
W najbliższym czasie zamieścimy na TV60+ trzy ciekawe wykłady z dziedziny bezpieczeństwa w sieci, a na ekranie komputera w Waszych domach zagości znany i powszechnie lubiany wykładowca Adrian Oleksiak.
Jestem do Waszej dyspozycji i pomocy pod adresem mailowym Klewkowicz@interia.eu jeśli tylko potrzebujecie kontaktu.
DAMY RADĘ!!!

Fundacja „Ogólnopolskie Porozumienie Uniwersytetów Trzeciego Wieku” zmuszona była z uwagi na pandemię koronawirusa odwołać od 15 marca do świąt, wykłady i warsztaty w ramach cieszącego się ogromnym zainteresowaniem projektu Cyberbezpieczeństwo seniorów ( i nie tylko ) w sieci.
Aby nie pozbawić Państwa tych zajęć oraz rozproszyć samotność wynikającą z koniecznego odosobnienia i zaniechania kontaktów towarzyskich, zapraszamy Państwa na wykłady i lektury w sieci. Klikając w te linki:
https://www.youtube.com/watch?v=4UV-K_ZXRtA

https://www.youtube.com/watch?v=uJWOVfxH9z0&t=46s

https://www.youtube.com/watch?v=3UgAA7p41kw&t=41s

połączycie się Państwo z ulubionym przez Seniorów informatykiem Adrianem Oleksiakiem, który zawita z wykładem i poradami praktycznymi w Waszym domu.

Nieustająco życzę zdrowia i aktywności jak tylko pozwala sytuacja.

Wykład Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

| kategorii, Wykłady |
About The Author
-