Zapraszamy dzieci w sobotę, 6 października o godz. 16 do sali widowiskowo-kinowej na spektakl ,,Calineczka’’ w wykonaniu Teatru Barnaby z Warszawy.
Bilety 10 zł.
Sprzedaż biletów w kasie kina, od środy do niedzieli w godz. 14.30-19.00 lub na stronie www.mckplonsk.pl.

Każdy zna historię malutkiej dziewczynki, która jest mniejsza od łupiny orzecha, ale czy znacie naszą Calineczkę? jeśli nie, to koniecznie musicie ją zobaczyć́ w naszym marionetkowym przedstawieniu. Przeniesiemy się̨ do baśniowej krainy, w której chrabąszcz przeleci tuż nad naszą głową, a ropucha zarechocze tak głośno, że nawet kret to usłyszy… Co z tego wyniknie? zobaczcie sami. Magiczne stworzenia ze świata „Calineczki” wcale nie są̨ takie straszne. Jeżeli posłuchacie ich historii, z pewnością̨ się̨ z nimi zaprzyjaźnicie.
Reżyserem spektaklu jest Tomasz Man. Jego przedstawienia zawsze zachwycają̨ niesamowitym tempem akcji i trafioną pointą. Wartości które niesie spektakl, to miłość́, przyjaźń́ i ciekawość́ świata. Na tym nie kończy się̨ rola Tomasza Mana, ponieważ̇ jest on autorem tekstu „Calineczki” a napisał go uwzględniając fakt, że przedstawienie jest przeznaczone do grania w warunkach plenerowych. Nieskrywane zainteresowanie muzyką rockową reżysera, skutkuje współczesną oprawą muzyczną przedstawienia, a w połączeniu z temperamentem muzycznym kompozytora Tomasza Lewandowskiego, daje mieszankę̨ wybuchową.
Za grę̨ aktorską, oraz animację odpowiedzialny jest Marcin Marzec- aktor lalkarz, uczestnik i laureat wielu festiwali teatralnych, oraz jeden z niewielu w Polsce marionetkarzy grających spektakle solowe.
Muzykę̨ do przedstawienia skomponował nie kto inny a sam Tomasz Lewandowski. Kompozytor muzyki do wielu przedstawieni teatralnych polskich i za-granicznych. Pianista oraz kompozytor w jednym z czołowych Polskich zespołów rockowych Organek

Wracamy z teatrem dla dzieci

| kategorii |
About The Author
-