2012 r.

,, Wiosna Lalkarska’’ – spektakle Teatru Sześciu Dębów
25.03.12., g.15.00 i  26.03.12, g. 17.00, sala kina Kalejdoskop
Teatr Sześciu Dębów przygotował na sezon wiosenny dwa spektakle teatralne: ,,Calineczka’’ orazmonodram  „Hamlet”, w którym wystąpiła młoda płońszczanka Maria Polska. W spektaklach wzięli również udział Patrycja Radomska i Anita Pałka. W obu przedstawieniach wykorzystane zostały specjalnie przygotowane maski i kukły.

 

2011 r.

 Teatr miał  okazję zaprezentować się po raz pierwszy podczas obchodów 110-lecia Banku Spółdzielczego w Płońsku, gdzie młodzi artyści wystąpili ze spektaklem ”Sześć Dębów”, prezentując piękne marionetki sysylijskie.

Kolejne występy płońskiego teatru mogła podziwiać publiczność XIX Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych KUPALNOCKA ‚2010 w Płońsku, Glinojecku i Ciechanowie a także podczas imprez: ”Wianki” w Serocku i w Sokolnikach EVENT, w spektaklu ”Perun” – starosłowiańskiej legendzie mówiącej o walce boga piorunów i ognia z władcą ciemności Żmijem. Widowisku towarzyszyła niezwykła muzyka, podkreślająca jego charakter.

Z inicjatywy Teatru został zorganizowany 28 sierpnia br. I Festiwal Teatrów Ulicznych i Lalkowych. Na scenie w sali kina Kalejdoskop oraz na placu przy MCK gościnnie wystąpili: Teatr Legendarium z Koziebród z bajką dla najmłodszych „Królewna i herbatnik”, Teatr Lalki „WidziMisię” z Łodzi, który przedstawił spektakl „Piotruś Pan” oraz Teatr Tańca z Ogniem „Mantra” z Makowa Mazowieckiego z niezwykłym fireshow, czyli połączeniem ognia, tańca i teatru przy dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki. Oprócz zaproszonych gości na festiwalu zaprezentowały się także płońskie grupy teatralne czyli Teatr Sześciu Dębów z bajkę „Sześć dębów” oraz z widowiskiem  „Perun” a grupa Melon w pokazie żonglerki i jazdy na monocyklu.

W związku z obchodami 20-lecia Samorządu Terytorialnego Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz miasta Płońska.