Zapraszamy wszystkich miłośników teatru na spektakl komedię „Andropauza 3, czyli jak żyć, żeby nie zwariować”. Przedstawienie odbędzie się we wtorek, 9 października o godz. 20 w sali widowiskowo-kinowej MCK, ul. Płocka 50.
W gwiazdorskiej obsadzie: Matylda Damięcka, Tadeusz Ross, Bogdan Kalus, Piotr Pręgowski i Andrzej Zaborski.
Bilety 80 zł (parter) i 70 zł (balkon) w sprzedaży od środy, 5 września, godz. 14.30 w kasie kina MCK. lub na portalu www.kupbilecik.pl .
Zamówienia grupowe, rezerwacje, informacje tel. 502 661 402 . (Sprzedaż grupowa i przez Internet już dostępna!)

Nie ma niewiast w naszej chacie… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy! Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej Andropauza Dance. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami? Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w Pesel nie zagląda.

Spektakl Andropauza 3

| kategorii |
About The Author
-