jpg  jpgKino Kalejdoskop w Płońsku zaprasza w sobotę,18 czerwca godz.17 na pokaz filmu niemego ,,Zew Morza” z nową muzyką autorstwa Krzesimira Dębskiego.
WSTĘP WOLNY – za okazaniem zaproszeń, które można odbierać z Miejskiego Centrum Kultury (kasa kina i bistro Karma Kultury).

18 czerwca cała Polska świętuje 90-lecie Gdyni! Wyjątkowa impreza urodzinowa – równocześnie w 90 kinach 18 czerwca o godz. 17.00 pod hasłem Zew Gdyni! Daj się zaprosić na Festiwal! My Kino Kalejdoskop Płońsk również dołączamy się do świętowania.
Jubileusz Gdyni uświetnimy pokazem filmu „Zew Morza” (1927) – jednego z najciekawszych filmów kina niemego, z muzyką współcześnie skomponowaną przez Krzesimira Dębskiego. Pokaz odbędzie się równocześnie w 90 wybranych miejscach Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych, Sieci Kino za Rogiem oraz Pracowni Filmoteki Szkolnej. A po filmie – na żywo z Gdyni – transmisja losowania specjalnych nagród dla widzów, dwóch dwuosobowych zaproszeń na wrześniowy 41. Festiwal Filmowy w Gdyni.
Zaproszenie obejmuje dojazd, nocleg, wyżywienie oraz akredytację na wszystkie wydarzenia 41. FFG. Laureaci konkursu zostaną także głównymi bohaterami filmowej relacji z ich wizyty w stolicy polskiego kina.

Pokaz filmu niemego ,,Zew morza’’ z 1972 w kinie Kalejdoskop w Płońsku

| kategorii |
About The Author
-