W dniach 23 i 24 czerwca odbędzie się w Płońsku Europejska Parada Orkiestr Dętych. Już po raz trzynasty w naszym mieście zaprezentują się orkiestry dęte wraz z mażoretkami. Na to muzyczne widowisko składać się będą pokazy musztry paradnej, koncerty indywidualne i wspólne orkiestr, występy grup marszowo- tanecznych. Wystąpią: Orkiestra Dęta Pamarys – Litwa, Orkiestra Dęta Tiszafuredi Ifjusagi Fuvoszenekar – Węgry, Orkiestra Dęta Sochocin oraz gospodarze Młodzieżowa Orkiestra Dęta ,,Con Grazia’’ z mażoretkami Diament.
Ponadto na scenie zaprezentują się tancerze Klubu Tańca Love To Dance Płońsk i Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego Start oraz dzieci z płońskich szkół (SP nr 1,
SP nr 2, SP nr 3 i SP nr 4). Imprezę zakończy koncert MESAJAH oraz pokaz ogniowy grupy Bezimiennych z MCK.
Poniżej szczegółowy program:
23 czerwca (sobota) – stadion MCSiR
godz. 15 – parada orkiestr ulicami miasta: od ronda ks. R. Jaworskiego, Młodzieżową, Grunwaldzką, Pl. 15 Sierpnia, Płocką, Kopernika na stadion MCSiR

godz. 16 – ceremonia otwarcia, występy orkiestr i mażoretek:
Orkiestra Dęta Pamarys – Litwa
Orkiestra Dęta Tiszafuredi Ifjusagi Fuvoszenekar – Węgry
Orkiestra Dęta Sochocin
Młodzieżowa Orkiestra Dęta ,,Con Grazia’’ z mażoretkami Diament
oraz Klub Tańca Love To Dance Płońsk, Sportowy KlubTańca Towarzyskiego Start, dzieci z płońskich szkół (SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3 i SP nr 4)

godz. 20.30 – koncert MESAJAH

godz. 21.45 – spektakl ogniowy grupy Bezimienni z MCK

24 czerwca (niedziela) – taras MCK
godz. 16 – koncerty orkiestr
godz. 18.15 – zakończenie Parady

UWAGA, utrudnienia w ruchu
W związku z organizacją imprezy Parada na powitanie lata – XIII Europejska Parada Orkiestr Dętych, w dniu 23 sierpnia (sobota) w g. 14.30 – 16.00 wystąpią utrudnienia w ruchu od ronda ks. R. Jaworskiego, Młodzieżowa, Grunwaldzka, Pl. 15 Sierpnia, Płocka, Kopernika.
Organizatorzy przepraszają i proszą o wyrozumiałość.

Parada na powitanie lata

| kategorii |
About The Author
-