Po wakacyjnej przerwie wznawiają działalność zespoły i grupy działające przy Miejskim Centrum Kultury w Płońsku. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozwijać swoje pasje.

Ludowy Zespół Artystyczny ,,Płońsk’’
Zapraszamy dzieci /od 6 lat/ oraz dorosłych do grup Zespołu Ludowego na tańce ludowe i narodowe z różnych regionów Polski i świata, taniec klasyczny, nauka piosenek ludowych i patriotycznych, tajniki emisji głosu.
Zajęcia od połowy września w poniedziałki i środy, które prowadzi Piotr Zalipski, tancerz – solista Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca MAZOWSZE. Informacje pod nr tel. 607 275 727

 

 

 

 

 

 

Mażoretki
Zajęcia taneczno-marszowe z elementami akrobatyki dla dziewczynek w wieku od 3 do 6 lat.
Jeśli Twoje dziecko lubi ruch, ma poczucie rytmu, słuch muzyczny i marzy o występach przed publicznością nie zwlekaj. Zapisy: Edyta Gałecka, 604 103 021.
Zebranie organizacyjne we wtorek, 5 września o godz. 17 w sali wielofunkcyjnej.

 

 

 

Zajęcia taneczno-marszowe z elementami akrobatyki dla dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat. Zapisy: Edyta Gałecka, 604 103 021.Zebranie organizacyjne we wtorek, 5 września o godz. 17.30 w sali wielofunkcyjnej.

 

 

 

 

 

 

Młodzieżowa Orkiestra Dęta zaprasza nowych muzyków. Przyjmowana jest młodzież grająca lub chcąca grać na instrumentach dętych i perkusyjnych. Kapelmistrzem Orkiestry jest Leszek Kalkowski, tel. 694 452 839.

 

 

Pracownie PoCoMiTo oraz Bez Ram zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia artystyczne:

Grupa artystyczna ,,Bez Ram’’
Zajęcia z malarstwa, rysunku różnymi technikami, małej rzeźby, które poprowadzi Wioletta Grunwald, tel. 534 699 546

 

 

 

 

Zajęcia krawieckie
– nauka szycia ręcznego i maszynowego, nauka kroju, konstrukcja i projektowanie odzieży.
Prowadzenie: Beata Pozorek, tel. 608 307 477.

 

 

 

 

Zajęcia manualne
– odkrywanie i/lub rozwijanie zdolności artystycznych, poznawanie różnorodnych technik rękodzielniczych.
Florystyka, scrapbooking, masy plastyczne, decoupage, eko-plastyka i wiele innych.
Zajęcia prowadzi Joanna Ruszkowska, tel. 501 343 045. Zapraszamy również grupy zorganizowane, szkoły i przedszkola na indywidualnie dobrane zajęcia.

 

 

 

Przy MCK działają:
Koło Miłośników Astronomii im. Jana Walerego Jędrzejewicza to pasjonaci nieba. Podczas spotkań członkowie wymieniają się doświadczeniami, materiałami, uczą posługiwać się sprzętem astronomicznym, ustalają plany obserwacyjne, wykonują nocne obserwacje oraz pokazy nieba, oglądają filmy o tematyce astronomicznej. Opiekunem koła jest Adam Dzierdzikowski, www.facebook.com/adam.derdzikowski

 

 

 

Płońskie Centrum Wolontariatu to sposób na miłe i pożyteczne spędzanie wolnego czasu. Opiekunem Wolontariatu jest Krzysztof Dembicki, tel. 500 074 103. www.facebook.com/Wolontariat.iskierki

 

 

 

 

 

Pracownia Muzyczna i studio nagrań
Zapisy: Darek Daniszewski, tel. 514 489 202 lub https://www.facebook.com/PepciaQ

 

 

 

 

 

Grupa kuglarsko – ogniowa ,,Bezimienni’’
Zapisy: Rafał Grabowicz, tel. 509 032 959, www.facebook.com/rafciuandrzej

 

 

 

 

 

 

Płoński Uniwersytet Trzeciego Wieku stwarza możliwości kontaktów dla ludzi w wieku dojrzałym oraz zapewnia ustawiczne kształcenie i wzbogacanie wiedzy słuchaczy, gdyż tematyka wykładów jest bardzo różnorodna i dotyczy wielu dziedzin m.in.: psychologii, medycyny, literatury, historii.
Zapisy: jolamck@op.pl lub tel. 23 662 27 02

Wszyscy, którzy zdecydują się uczestniczyć w wybranych zajęciach mogą zgłaszać się do MCK osobiście, telefonicznie: 23 662 27 02 lub pisząc na e-mail: mck_plonsk@poczta.onet.pl
Serdecznie zapraszamy. Na zgłoszenia czekamy cały wrzesień.

Nowy nabór na sezon artystyczny do grup MCK

| kategorii |
About The Author
-