Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza we wtorek, 5 grudnia o godz. 18 do sali widowiskowo- kinowej na mikołajkowy koncert jazzowy. Wystąpią: Edyty Szewczyk z zespołem: Leszek Jakubczak – gitara, Maciej Komar- gitara basowa, Dariusz Zarzycki – saksofon, Jarosław Graś – perkusja, Artur Mikołajski – instrumenty klawiszowe oraz uczniowie Szkoły Muzyki i Tańca NUTKA. Wstęp wolny!
Przed koncertem o godz. 17 zapraszamy dzieci z rodzicami, dziadkami na wspólne tworzenie łańcuchów świątecznych i ubieranie choinki w holu MCK.

Edyta Szewczyk – dziennikarka prasowa, radiowa i telewizyjna- jest również wykształconą i utytułowaną wokalistką. Miała być śpiewaczką operową. Przez kilka lat pobierała nauki śpiewu solowego w klasie nieżyjącego już tenora, profesora Zdzisława Skwary. Szybko zorientowała się jednak, że nie spełni marzenia ojca o byciu diwą i rzuciła się w kręgi poezji śpiewanej. Jako wokalistkę ostatecznie ukształtowała ją słynna Bednarska- jedna z najbardziej prestiżowych szkół artystycznych w Polsce, gdzie jazzowego śpiewania uczyła się u najlepszych. Zwyciężczyni popularnego programu telewizyjnego ,,Szansa na sukces’’ i laureatka wielu konkursów wokalnych, teraz powraca po długiej przerwie.

Mikołajkowy koncert jazzowy

| kategorii |
About The Author
-