Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników teatru na komedię pt. „Mężczyzna idealny”, która odbędzie się we wtorek, 4 grudnia o godz. 17.30 w sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku. W rolach głównych wystąpi czterech znakomitych aktorów: Jacek Kawalec, Piotr Pręgowski, Andrzej Beya – Zaborski i Katarzyna Cichopek.
Bilety w cenie 70 zł – balkon, 80 zł – parter, do nabycia w kasie MCK od środy do niedzieli w godz. 14.30 -19. Początek sprzedaży od środy, 31 października lub na portalu www.kupbilecik.pl.
Zamówienia grupowe i sprzedaż wysyłkowa tel. 502 661 402.

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić.
W spektaklu nie zabraknie intrygi, komicznych zwrotów akcji i zamiany ról – jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem „roz­bierany poker”, jest czworo bohaterów, ale nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat…

Mikołajki z teatrem

| kategorii |
About The Author
-