Kino Kalejdoskop w Płońsku zaprasza na maraton filmowy ,,Nieznośna lekkość…filmu!
Start: 2 stycznia 2016 r. godz. 16
Bilety: 3 filmy- 25 zł – do zakupu w kasie MCK lun online.

KLS_B1_c-page-001Kocha lubi szanuje
W wieku czterdziestu paru lat przesadnie poprawny Cal Weaver (Steve Carell) wiedzie życie jak z marzeń — ma dobrą pracę, ładny dom, wspaniałe dzieci, a jego żoną jest ukochana z czasów liceum. Ale kiedy Cal dowiaduje się, że żona, Emily (Julianne Moore), zdradza go i chce rozwodu, jego „idealny” świat rozpada się na kawałki.
W dzisiejszym świecie „singli” Calowi, który nie chodził na randki od dziesięcioleci, brakuje obycia. Mężczyzna spędza wolne wieczory samotnie w miejscowym barze i zostaje towarzyszem i uczniem przystojnego kobieciarza — Jacoba Palmera (Ryan Gosling). Jacob usiłuje pomóc Calowi pogodzić się z odejściem żony i rozpocząć własne życie, prezentuje stojące przed nim możliwości: uwodzicielskie kobiety, męskie drinki i styl, jakiego nie znajdzie się w tanich salonach fryzjerskich i sieciówkach odzieżowych.
Cal i Emily nie są jedynymi, którzy szukają miłości w najmniej odpowiednich miejscach: trzynastoletni syn Cala, Robbie (Jonah Bobo) zakochał się w siedemnastoletniej niani, Jessice (Analeigh Tipton), która jest zadurzona w… Calu. I nawet skaczący z kwiatka na kwiatek Jacob staje przed nie lada wyzwaniem, kiedy stosuje swoje najlepsze sztuczki na Hannah (Emma Stone). To dziewczyna, której nie potrafi wymazać z pamięci, być może dlatego, że jest pierwszą kobietą, która opiera się jego wdziękowi.

 

 

EKIPA_B1_2-page-001Ekipa
Ekipa, gorąco wyczekiwana kinowa adaptacja wielokrotnie nagradzanego serialu produkcji HBO, ponownie zgromadziła gwiazdorską obsadę, na czele z Kevinem Connollym, Adrianem Grenierem, Kevinem Dillonem, Jerrym Ferrarą i Jeremym Pivenem.
Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) — powracają i ponownie nawiązują współpracę z byłym agentem, obecnie szefem wytwórni, Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak łącząca ich więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 

 

 

 

 

 

KACVEGAS2_B1_L_4-page-001Kac Vegas II
W filmie KAC VEGAS W BAGKOKU Phil(Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) i Doug (Justin Bartha) wyjeżdżają do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce już ryzykować i wybiera spokojne przedślubne śniadanie. Jednak sprawy nie zawsze toczą się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas należy już do przeszłości, jednak to, co wydarzy się w Bangkoku trudno sobie nawet wyobrazić.

Maraton filmowy

| kategorii, Kino |
About The Author
-