W niedzielę, 29 maja na terenie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbył się 10. festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki pod hasłem „Mama, Tata, Ja – miasto dzieciom”.
Ten dzień należał do najmłodszych, na których czekało wiele atrakcji m.in. pokaz sprzętu policyjnego i pokazy strażackie, nieodpłatny park rozrywki oraz wata cukrowa, działania grupy Iskierki z Płońskiego Centrum Wolontariatu istniejącej przy MCK. Dzieci mogły także bezpłatnie korzystać z basenu i tenisa stołowego.
Ponadto przed publicznością zaprezentowała się Młodzieżowa Orkiestra Dęta ,,Con Grazia’’ pod dyrekcją Leszka Kalkowskiego oraz soliści Dorota Szczepańska i Piotr Rafałko. Wystąpiły Mażoretki Diament i Ludowy Zespół Artystyczny ,,Płońsk’’. A na scenie z programem artystycznym prezentowały się dzieci z Koła Bibliotecznego Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku oraz zespołu z Klubu Osiedlowego Plastuś. Na zakończenie imprezy na najmłodszych czekał TV Mupp Show, spektakl w wykonaniu teatru Jo Art. Show z Warszawy.
Imprezę prowadziła Anna Mika. Więcej zdjęć…

Do współorganizacji tej inicjatywy włączyło się wiele instytucji z naszego miasta:
organizatorzy: Urząd Miejski, Miejskie Centrum Kultury, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, Miejska Biblioteka Publiczna, Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej;
współpraca: Komenda Powiatowa Policji w Płońsku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej.

Mama, Tata, Ja – Miasto Dzieciom

| kategorii |
About The Author
-