Na zakończenie wieczoru wystąpiła legendarna grupa Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka – KOMBII. Grzegorz Skawiński jest wybitnym gitarzystą, wokalistą i kompozytorem, ale przede wszystkim bardzo charyzmatyczną postacią. Razem z Waldemarem Tkaczykiem, basistą i kompozytorem, tworzą wyjątkowy duet. Zespół Kombii zagrał dla publiczności w Płońsku swoje największe przeboje, to była wyśmienita rozrywka oraz prawdziwe emocje zaklęte w pięknych melodiach i tekstach. Więcej zdjęć…

Zespół KOMBII powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi: Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. Z różnych przyczyn nie został zaproszony do współpracy Sławomir Łosowski (czwarty założyciel Kombi). Dwa miesiące pracy zespołu zaowocowały nowym programem opartym na znanych przebojach, takich jak: „Linia życia”, „Hotel twoich snów”, „Nasze randez-vous”, „Kochać cię za późno”, „Nie ma zysku”, „Black and white” w nowych aranżacjach.
W 2016 roku zespół KOMBII podczas festiwalu w Opolu otrzymał nagrodę jako Super Zespół 2016. Zbiegło się to z 40-leciem pracy artystycznej Grzegorza Skawińskiego oraz Waldemara Tkaczyka. Jubileusz 40-lecia duetu Skawiński & Tkaczyk – czyli cztery dekady efektów współpracy kultowego duetu. Obecnie zespół cały czas koncertuje, a w rozgłośniach radiowych królują ich „stare” jak i „nowe” przeboje.

 

Koncert zespołu KOMBII w Płońsku

| kategorii |
About The Author
-