Jeden z najpopularniejszych artystów reggae w Polsce, członek i założyciel Natural Drad Killaz, wystąpi w Płońsku podczas Parady na powitanie lata. Zapraszamy w sobotę, 23 czerwca o godz. 20.30 na stadion Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku.

MESAJAH a właściwie Manuel Rengifo Diaz, wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor. Jego twórczość ma prawdziwą moc. Nawołuje do tolerancji i równości, niezależnie od pochodzenia, wyznania czy poglądów. Jest autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia towarzysząca jego występom jest tak niesamowita, że publiczność na koncertach bawi się aż do ostatniego dźwięku. Te zdolności, niepowtarzalna barwa głosu i wielka przebojowość zapewniły mu możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych. Występował między innymi podczas takich festiwali jak One Love Sound Fest , Ostróda Reggae Festival, Regałowisko, Reggaeland i wielu innych.
W 2016 roku przyszedł wydał kolejny, czwarty już album „Powrót do korzeni”. Promocję krążka zapoczątkował singiel „Wolne”, z którym Mesajah niespodziewanie wygrał konkurs Premier na 53. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu – zdobywając, głosami publiczności, opolską „Karolinkę”. „Powrót do korzeni” został doceniony także przez branżę muzyczną – album otrzymał nominację do Fryderyków 2017 w kategorii „Album roku muzyka korzeni”.

 

Koncert MESAYAH w Płońsku

| kategorii |
About The Author
-