Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza w sobotę, 27 kwietnia o godz. 16 do sali widowiskowo-kinowej na koncert dla dzieci Dźwiękogród w wykonaniu Marcina Wyrostka i zespołu Corazon.
Wystąpią:
Marcin Wyrostek /akordeon/
Marcin Jajkiewicz /śpiew/
Mateusz Adamczyk /skrzypce/
Daniel Popiałkiewicz /gitara/
Agnieszka Haase-Rendchen /fortepian/
Piotr Zaufal /gitara basowa/
Krzysztof Nowakowski /instrumenty perkusyjne/

Bilety w cenie 10 zł. Sprzedaż w kasie kina od środy do niedzieli w godz. 14.30-19.00 lub na www.mck.plonsk.pl . Początek sprzedaży od środy, 27 marca.

DŹWIĘKOGRÓD to koncert o charakterze edukacyjnym, skierowany do najmłodszych słuchaczy, podczas którego Marcin Wyrostek wraz zespołem Corazon zabierze dzieci w magiczną podróż do krainy dźwięków i melodii. Ta baśniowa, muzyczna wędrówka przebiegnie z czynnym udziałem młodej publiczności. W jej trakcie dzieci usłyszą najbardziej znane piosenki z bajek, filmów jak m.in. Mała Syrenka (Na morza dnie), Kraina Lodu (Lód w lecie, Miłość stanęła w drzwiach), a także poznają.
MARCIN WYROSTEK – akordeonista – zwycięzca polskiej, drugiej edycji programu Mam Talent. Wykładowca Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów.

Organizator: Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie 
Współorganizator: Miejskie Centrum Kultury w Płońsku

Koncert dla dzieci ,,Dźwiękogród”: Marcin Wyrostek z zespołem – sprzedaż biletów rusza 27 marca

| kategorii |
About The Author
-