30 lipca (niedziela), godz. 16, błonia nad Płonką przy ul. Żołnierzy Wyklętych.
Zapraszamy wszystkich miłośników hip hopu na imprezę, podczas której wystąpią: O.S.T.R, VNM a także lokalni wykonawcy: LBK, KOZMO, Tomczy Tom i grupy taneczne.

Prowadzenie: Janusz Popłonkowski z Radia Płońsk.

Patronat medialny: Radio Płońsk 93

O.S.T.R , właściwie Adam Andrzej Ostrowski, znany też jako Ostry i Oster – raper, freestyle’owiec, muzyk i kompozytor, a także producent i inżynier dźwięku. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.
Autor 19 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych, 4 platynowych i jednej potrójnie platynowej płyty. Czterokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia OLIS. Sprzedaż albumu “Życie po śmierci” przekroczyła 100.000 egzemplarzy stając się najlepiej sprzedającą się płytą CD w Polsce w 2016 r. (zarówno pośród repertuaru polskiego jak i zagranicznego).

VNM właściwie Tomasz Lewandowski polski raper. Poza solową działalnością artystyczną współpracował z takimi artystami jak: Sokół, HiFi Banda, Pezet, Małolat, Pyskaty, DonGuralEsko, Fokus, Brahu, Fu, Eldo czy Marysia Sadowska.
W 2011 roku Lewandowski został sklasyfikowany na 11. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Styl VNM-a to przeróżne, w miarę przystępne treści zamknięte w skomplikowanych schematach rymów rozsianych po wersach nieustannie zmieniającym się flow, którego kontrolę opanował do perfekcji.
a także lokalni wykonawcy: LBK, KOZMO, Tomczy Tom i grupy taneczne.

Experymental Hip Hop

| kategorii |
About The Author
-