12240458W sobotę, 21 listopada w MCK odbyła się realizacja kolejnego projektu w ramach Akademii Inicjatyw Wolontariackich. Tym razem zaprezentowała się grupa „Strażniczki marzeń” w składzie: Agnieszka Bugalska (liderka), Izabela Budna, Julia Guzanowska, Julia Piechota, Ola Rosiak, Olga Jasek, Martyna Bąk, Karolina Ryzińska, Kasia Biernacka, Katarzyna Rogacka. Opiekunem grupy jest Katarzyna Ornarowicz.
Podczas sobotniego wieczoru na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji, m.in.: projektowanie i malowanie koszulek, pokaz i warsztaty żonglerki, wiersze dla dzieci i dorosłych, występ zespołu Riffband z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Płońsku oraz słodki poczęstunek. Zostały też wręczone nagrody laureatom konkursu plastycznego ,,Moja ulubiona postać z bajki’’. Imprezę zakończył pokaz ogniowy w wykonaniu grupy Widmo. Więcej zdjęć…

Dziękujemy sponsorom! Sklep Papierniczy Annmark, Miejska Biblioteka Publiczna w Płońsku – za ufundowanie nagród na konkurs plastyczny, PKO Bank Polski/ oddział w Płońsku oraz PHU Pawrol w Baboszewie – za koszulki do malowania, słodki poczęstunek zapewniła Pracownia Cukiernicza- Stanisława Zabłocka.

Organizatorem i fundatorem grantów projektów ramach Akademii Inicjatyw Wolontariackich jest Miejskie Centrum Kultury w Płońsku.

 

Kultura nie gryzie

| kategorii |
About The Author
-